Mercedes S Class

3 Kişilik

Yeni S-Serisi önemli olan şeylere odaklanır: Güvenebileceğiniz eşsiz konfor ve güvenlik teknolojileri. İster sürücü olun, ister arka sıradaki yolcu. Trend belirleyici, deneyim konsepti MBUX, lüks malzemeler ile birlikte hiç karşılaşmadığınız bir sürüş deneyimi sağlar.

Yeni Mercedes-Benz S-Serisi’nin net tasarımı önemli detaylara odaklanmıştır: Dış mekanda mükemmel orantılar ve iç mekanda zamana uygun lüks. Bu sayede Yeni S-Serisi’nin trend belirleyen yenilikleri, vazgeçmek istemeyeceğiniz eşsiz bir görünüme sahip olur.

Modern lüks ve birinci sınıf konfor Yeni S-Serisi’nde yeni bir seviyeye ulaşıyor. Gelecekte otomobil kullanmak ulaşımdan çok daha fazlasını ifade edecek. Yeni S-Serisi ideal inziva yeridir. Yenilikçi konfor özellikleri, sürücü koltuğundan arka bölüme kadar birinci sınıf bir sürüş deneyimi sağlar.

En modern yardımcı sistemler ve aktif ve pasif güvenlik için yenilikler Yeni S-Serisi’ne güvenmenizi sağlar. Yenilikçi güvenlik teknolojileri her sürüş koşulunda sizinle birlikte düşünür. Böylelikle Yeni S-Serisi sürücünün doğrudan görüş alanı dışında olan noktaları da dikkate alır.

 

GPS
Soğutucu
TV
USB
WI-FI
Klima

Hızlı İletişim

Bizimle iletişime geçmek ve size daha iyi hizmet verebilmemiz için aşağıdaki formu doldurup bize gönderebilirsiniz.

Gönder

Kiralık VIP Araç

MyShuttle, uzman ekibi ve son model araçları ile kısa ve uzun dönem VIP araç kiralamada yanınızda. Diğer araçlarımızı incelemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Diğer Kiralık Araçlarımız