Welcoming
Service

 • İç / Dış Hat Karşılama Hizmeti
 • İç / Dış Hat Uğurlama Hizmeti
 • Transit Hizmetler (İç / Dış Hatlar)
 • Hızlı Geçiş Hizmeti (Fast Track)
 • Lounge Hizmeti
 • VIP Şehiriçi / Otel Transferi
Welcoming Service

Geliş / Karşılama Hizmeti

Uçak körüğe park ettiği zaman My shuttle Servis ekibi yolcuları körük başında Hotel / Acenta / Sağlık Kuruluşu / Şirket veya istenilen logo ya da yolcu isminin yazılı olduğu boardlar (I-pad) ile karşılar.

Yolcular, uçak açık pozisyona park etmiş ise, izin verilen uçuşlarda özel araç ile, izin verilmeyen durumlarda ise otobüsten inilip terminale giriş yaptıkları noktada yine ekibimiz tarafından karşılanır.

Yolcular ile buluşulduktan sonra isimler kontrol edilip, yolcu sayısı belirlenir. Asistan personeli yolcuyu karşıladığında Hotel / Acenta ve ya şirket tarafından hazırlanan özel tanıtım mesajını istenildiği şekilde yolcuya aktarır ve pasaport noktasına geçiş yapılır.

Havaalanı ile ilgili tüm işlemler boyunca yolculara eşlik edilir ve son olarak yolcular, kendilerini bekleyen karşılama ekibi tarafından bagaj kontrolü yapar ve yolcudan onay alır.

Yolcular dış hattan iç hata ya da iç hattan dış hata ya da dış hattan dış hata transit devam edeceklerse yolculara karşılama işleminin sonunda bir sonraki uçuşlarının körük ya da ya da kapısına kadar eşlik edilir, Vip transfer işlemleri gerçekleştirilir.

Gidiş / Uğurlama Hizmeti

Ekibimiz Hotel / Acenta / Şirket / Sağlık Kuruluşu yetkilisi ya da sürücü ile irtibata geçerek terminal girişinde yolcuları karşılar. ( ATA İstasyonu için E girişi kullanılır).

Bagajlar araçtan alınır ve Check-in noktasına geçilir. Check-in işlemleri ardından pasaport noktasında eşlik edilir.

Uçak körükte ise körük başına kadar, uçak açık posizyonda ise gate noktasında bekleyen otobüse kadar eşlik edilerek uğurlanır.

Yolcular dış hattan iç hata ya da iç hattan dış hata ya da dış hattan dış hata transit devam edeceklerse yolculara karşılama işleminin sonunda bir sonraki uçuşlarının körük ya da yada kapısına kadar eşlik edilir, transfer işlemleri gerçekleştirilir.

Check - In Hizmet

Yolcu terminale gelmeden once havayolu yetkilileri yolcular hakkında bilgilendirilir. Talebe göre öncesinde yer rezervasyonları yapılır. Check-in esnasında işlemlerin hızlandırılması ve bagaj teslimi sağlanır. Uçuş kartları ve bagaj etiketleri kontrol edilerek , yolculara teslim edilir.

Pasaportta Eşlik Edilmesi

Yolcu terminale gelmeden once havayolu yetkilileri yolcular hakkında bilgilendirilir. Talebe göre öncesinde yer rezervasyonları yapılır. Check-in esnasında işlemlerin hızlandırılması ve bagaj teslimi sağlanır. Uçuş kartları ve bagaj etiketleri kontrol edilerek , yolculara teslim edilir.

Havalimanı Terminal & CIP Lounge

Anlaşamalı Lounge’larda uçuşunuz öncesi dinlenebilir, uçak saatinizi beklerken alkollü, alkolsüz sıcak ve soğuk içeceğinizi yudumlayabilir, pastane ürünü lezzetli atıştırmalıklardan ya da taze meyvelerden ve kuruyemişlerden tadabilirsiniz.

 • İstanbul Atatürk Havalimanı
 • İstanbul Sabiha Gökçen
 • Ankara Esenboğa Havalimanı
 • Antalya Havalimanı
 • Bodrum Havalimanı
 • Dalaman Havalimanı

Özel Şoförlü Transfer Hizmeti

Özel Şoförlü VIP Transfer araçları ile Otel / Ev / Sağlık Kuruluşu / Şirket vb. istediğiniz noktadan havalimanına ulaşımınız konforlu bir şekilde sağlanır. Havalimanı girişinde Platinum Ekip tarafından karşılanırsınız ve bagajlarınız ofisboy tarafından teslim alınarak, kişisel asistanınız,eşliğinde havalimanına giriş yaparsınız.

Havalimanı çıkışında,Ofisboy tarafından bagajlarınız VIP aracınıza yüklenir.

Kişisel asistanınız tarafından, uğurlama işleminiz gerçekleştirilir.

VIP araçla Otel / Ev / Sağlık Kuruluşu / Şirket vb. istediğiniz noktaya ulaşımız sağlanır.

7/24 Hizmet Hattı

0850 304 04 84

My Shuttle ANKARA

MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ DUMLUPINAR BULVARI MAHALL ANKARA C2 BLOK KAT 22 NO 189 ANKARA
transfer@myshuttle.com.tr

My Shuttle ANTALYA

Güzeloba Mahallesi, Rauf Denktaş Cad Egda Plaza D:56/101, 07230 Muratpaşa/Antalya
antalya@myshuttle.com.tr

Sosyal Medyadayız